ZAUFALI NAM...

Sponsorzy którzy wzięli udział w pierwszych spotkaniach, są z nami do dzisiaj! Dołącz do nich.

NASZ SPONSOR GŁÓWNY:

8 Zlot Dogo Argentino Lovers powered by Virbac

Nasi Sponsorzy:

Veterinary HPM - Virbac

Odkryj nasze produkty z linii VETERINARY HPM® Zdrowie i dobra kondycja Twojego pupila zależą od kilku czynników. Najważniejsze z nich to Twoja opieka oraz zbilansowana i odpowiednio dopasowana dieta. Z natury mięsożerne koty i psy potrzebują dużej ilości białka i znikomej ilości węglowodanów, by zaspokoić swoje potrzeby żywieniowe.

Pokusa

Tej marki psiarzom dbającym o świetną kondycję swoich psów nie trzeba przedstawiać. Pokusa oferuje wysokiej jakości suplementy, dodatki żywieniowe, karmy i przysmaki dla psów i kotów, które produkowane są z pasji i miłości do zwierząt od 2015 roku.

Big Bad Dog

Produkcja i sprzedaż akcesoriów dla psów ras średnich, dużych i bardzo dużych 🙂 Obroże, smycze, szelki.Z nami odkąd pamiętamy. Niezawodne i przetestowane przez nasze białasy.


Kimi Ka

Zorganizuje dla nas wspaniałe warsztaty handlingowe i podpowie uczestnikom szkolenia jak najlepiej zaprezentować zalety ich psów na wystawach!

PILLOVE

Zajmują się szyciem poduszek, legowisk, pokrowców na kennel klatki oraz woreczków na smaczki. Materiały mają różne - wodoodporne (oxford, kordura), miękkie, sztruksowe, futerkowe, więc jest w czym wybierać. Na DAL zasponsorują legowiska dla białasów <3

KostGallery

Utalentowani absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, zawodowo zajmują się scenografią telewizyjną i filmową – nie zaniedbując rysunku, malarstwa, grafiki oraz fotografii poświęconej głównie psom. Zasponsorują na DAL cudowne tabliczki z wizerunkiem Dogo Argentino.

Zo - Han

Polska marka, której znakiem rozpoznawczym są oryginalne, pełne energii i pomysłowości printy urozmaicające przeróżne akcesoria oraz odzież. Sprawdzona przez niejednego Dogersa!

GOSP ART

Ż(sz)yją z miłości do psiaków.Znajdziecie tam obroże, szelki i smycze szyte na miarę Twojego psa... Twój pies ubierałby się u Prezesa Gospina!

Dedicante

W Dedicante znajdziesz najpiękniejsze produkty ze stali szlachetnej, spośród których możesz wybrać prezent dla bliskiej osoby (lub dla siebie!) i wzbogacić go dodając spersonalizowany grawerunek.

Przybijłapę.pl

Szukasz swojego przyjaciela po raz pierwszy? Nie martw się! My mamy to już za sobą i chętnie Ci pomożemy 🙂 Największa baza ogłoszeń hodowców, schronisk i osób prywatnych.

Psieplatane

Takich psich akcesoriów to jeszcze nie widzieliście! Moc kolorów i wyjątkowe wzory, sprawiają że Twój pies będzie wyróżniał się z tłumu 🙂 Co my będziemy gadać, sprawdźcie sami te cudeńka!

PupiLu

Firma założona z pasji i miłości do psów. Wszystkie nadruki wykonywane ręcznie i weryfikowane ze starannością. Znajdziecie tam gadżety z ponad 40 rasami. My kochamy, pokochacie i Wy!

Metal Plazm

Firma METAL-PLAZM to wieloletni miłośnicy rasy dog argentyński. Dziękujemy za dorzucenie cegiełki do tego wspaniałego wydarzenia 🙂

bezpieczny.pl

Zdrowie naszych pupili jest najważniejsze! Dlatego do grona naszych sponsorów dołączył Bezpieczny.pl fundując roczne ubezpieczenie dla najlepszego psa zlotu!

Dechra

SPECIFIC™ Healthy Treats CT-H to przysmaki dla psów wszystkich ras w każdym wieku, w tym szczeniąt. Pełnowartościowe przekąski dla Twojego Pupila. Nie tylko smaczne, ale także bogate w witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Miejsce na Twoje Logo

Miejsce na opis Twojej firmy 🙂 Zapraszamy!

Miejsce na Twoje Logo

Miejsce na opis Twojej firmy 🙂 Zapraszamy!

Miejsce na Twoje Logo

Miejsce na opis Twojej firmy 🙂 Zapraszamy!

NASZ SPONSOR SPECJALNY:

Bezpieczny.pl Sp. z o.o., to spółka kapitałowa, będąca podmiotem odpowiedzialnym za obsługę portalu bezpieczny.pl Jest dystrybutorem pierwszego w Polsce, komplementarnego, dedykowanego ubezpieczenia kosztów leczenia psa. Ochronę ubezpieczeniową dla czworonogów zapewnia Generali T.U. S.A.

Chcesz zostać sponsorem?

Skontaktuj się z nami!
dogoargentino.lovers@gmail.com